Deda Pack I Kraf Çanta I Kağıt Çanta I Kese Kağıdı I Dipli Kase Kağıdı I

Baskı Öncesi

Konu müşterilerimizin hayal ettiği baskıyı ambalajın üzerinde görmek olduğunda, yılların deneyimine sahip olan grafik departmanımız Deda Pack yaratıcı güç kaynağıdır. Hatasız üretim yapma süreçlerimiz daha tasarım aşamasında başlar.

Baskı Aşaması

Pazarın en tanınan ve yaygın üretim yapan markalarına en canlı renkleri basabileceğimiz baskı tekniğiyle 6 renge kadar hizmet sunuyoruz. İsteğe bağlı olarak kısmi lak uygulama seçeceği de hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

Üretim​

Farklı tipte torbalar üretebiliyoruz. Farklı kapama kilitlerine sahip dik duran torbalar, “kutu torba” da denilen altları düz torbalar, alttan katlamalı quadro torbalar ve yan körüklü torbalar örnek olarak gösterilebilir.

Kalite Kontrol​

Müşterilerimizin talep ettikleri özelliklerin tamı tamına gerçekleştirilmesini garantilemek için tüm ürünlerimiz, üretimin her aşamasında sık sık ve titizlikle kalite kontrolden geçer.

Nakliye

Müşterimizin talebine göre tartılan ve paketlenen ürünleri en güvenli şekilde naklediyoruz.Uygun, içerik bilgileri olan etiketli paketlerle, istenirse ısıl işlem görmüş paletler ile dünyanın her noktasına dayanıklı ve güvenli gönderim sağlıyoruz.