Deda Pack I Kraf Çanta I Kağıt Çanta I Kese Kağıdı I Dipli Kase Kağıdı I

KURUMSAL

Tutkuyla Çalışanlar Asla Şansa İnanmazlar!

Çünkü Tutkuyla çalışanlar geleceği olağan akışa bırakmak yerine Azimle çalışarak kendileri inşa ederler.

Onlar doğuştan farklı ve kararlıdır. Onları motive eden tek şey; Ulaştıkları her başarının daha ötesine geçme dürtüsüdür. Bu nedenle biz, sadece  oturduğu yerden eleştirebilen yetenekli  bir firma  olmak değil : 

Dürüst,  güvenilir, dinamik, yetenekli, işini tutkuyla  yapan  kendini sürekli geliştirebilen,  müşteri isteklerine uygun kaliteli ürünler üretebilen ve yaptığı işlerin tamamını rakiplerinden daha iyi yaparak sürekli olarak pazar  lideri olan, rakiplerinden daima önde olan , bu ülkenin bize verdiği tüm maddi manevi değerlerin  tamamını bazen çok zor olsa da, önüne çıkan her türlü engeli aşarak, yine bu ülkeye ve insanımıza yatırım yapan,  istihdamı arttıran tüm bilgi ve deneyiminin tamamını sınırsızca çalışanları ile paylaşan ve onlara aktaran  bir grup şirketi olarak, şu an yaptıklarımızdan  daha büyük ve kaliteli işler yaparak ve daha çok iş sahası açıp, daha büyük bir takım  olarak  çalışmak  istiyoruz. 

Şirket Kültürü

Kaliteli ve kesintisiz süreçlerle üretim yapan büyük bir aile olan Deda Grup, sıkı çalışmayı, dürüstlüğü ve güvenilirliği şirket kültürümüzün temeli olarak kabul ediyoruz.

Vizyonumuz

Kendi kaynak ve teknolojimizle geliştirdiğimiz; Çevre dostu, yüksek bariyerli, geri dönüştürülebilen ve doğada yok olan ambalaj türlerinde, Dünyada marka bilinirliği en yüksek markalar içerisinde yer almaktır.

Yenilikçi Yaklaşım

Geleceğin beklentilerini bugünden dikkate alarak çevre dostu işletme, çevre dostu ürünler prensibimizi yenilikçi yaklaşımlarımızla sürekli geliştiriyoruz.

Misyonumuz

Sürdürülebilir Çevre politikası; İnsanlar ve diğer tüm canlıların ömürleri boyunca karşılıklı etkileşimde bulunduğu fiziki, biyolojik, kimyasal, ekonomik, kültürel ve sosyal ortamlara uygun yapı ve kalitede, 6 renge kadar flexo baskı tekniği ile geri dönüştürülebilir kağıt çanta üretmektir. Üretmiş olduğumuz kağıt çantalarda daha çevreci olan yalnızca su bazlı matbaa mürekkepleri kullanılmaktadır.

Geleceğe Değer Veren Deda Pack

Sürdürülebilir Çevre politikası; İnsanlar ve diğer tüm canlıların ömürleri boyunca karşılıklı etkileşimde bulunduğu fiziki, biyolojik, kimyasal, ekonomik, kültürel ve sosyal ortamlara uygun yapı ve kalitede, 6 renge kadar  flexo baskı tekniği ile  geri dönüştürülebilir kağıt çanta üretmektir.

Üretmiş olduğumuz kağıt çantalarda daha çevreci olan yalnızca su bazlı matbaa mürekkepleri kullanılmaktadır.

Üretim Tesisimiz